Lidé

Levné obrazy - miminka, děti

Obrazy na stěnu na plátno, desku a sklo - lidé, svatby, děti, miminka

Můžete si vybrat námět z naší nabídky nebo rádi vytiskneme a vyrobíme fotoobraz Vaší svatby, oslavy, dovolené nebo Vašich dětí. Můžeme také vytisknout obrazy z výtvorů Vašich dětí nebo Vaše vlastní díla. Obrazy lidí, dětí a momentek ze života jsou ...

Levné obrazy - miminka, děti

Obrazy na stěnu na plátno, desku a sklo - lidé, svatby, děti, miminka

Můžete si vybrat námět z naší nabídky nebo rádi vytiskneme a vyrobíme fotoobraz Vaší svatby, oslavy, dovolené nebo Vašich dětí. Můžeme také vytisknout obrazy z výtvorů Vašich dětí nebo Vaše vlastní díla. Obrazy lidí, dětí a momentek ze života jsou sověžující a dodávají interiéru energii. Vůbec nejoblíbenější jsou obrazy malých miminek či detailů nožiček, ručiček apod. A pokud jsou to obrazy našich vlastních dětí, pak se na ně každý den rádi díváme. Můžeme sledovat jak rostou a dělají nám radost. Navíc si každý rok můžeme nechat vytisknout nový obraz nebo skládačku z fotografií a sledovat jak se naše děti mění. Fantazii se meze nekladou.

Naše možnosti v tvorbě moderních, levných fotoobrazů jsou omezeny jen Vaší fantazií

Vlastní obrazy na míru můžete také objednávat přes náš obejdnávkový formulář. Pradíme Vám s výběrem materiálu a velikostí obrazů. Vytiskneme a vyrobíme obrazy z Vaší svatby, oslavy, dovolené, Vašich dětí a blízkých. Fotografie prosím posílejte v co největším rozlišení, aby bylo možné je vytisknout co nejkvalitněji a také dále upravovat. Samozřejmostí při úpravě fotografii je zaslání náhledu z naší strany. Obrazy Vám vytiskneme na fotopapíry, art paper, stříbrnou fólii nebo na plátno a nalepíme na sklo či PVC desku.

Přejeme příjemný nákup.

Zobrazit

Lidé Počet produktů: 11

Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek