Feng Shui 2 Zobrazit větší

Feng Shui 2

Nové

JAK SE VYZNAT V NABÍDCE:

- tisk na fotopapíry, stříbrnou fólii nebo fine art paper můžete koupit SAMOSTATNĚ nebo KOMBINOVAT s laminací i s PVC deskou

tisk můžeme nalepit na akrylátové sklo bez laminace (u větších s PVC deskou)

- tisk na plátno s blind rámem bez laminace a desky

Na přání obraz upravíme nebo vytiskneme téměř cokoliv, veškeré obrazy vyrábíme na míru.

Více info níže nebo ZDE.

Více informací

290 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Podrobné informace o obraze:

OBRAZY ODESÍLÁME OBVYKLE DO TŘÍ DNŮ!

Záruka: 24 měs.

Rozměry: U výběru rozměrů uvádíme ten delší, kratší strana se odvíjí podle poměru stran obrazu. Samozřejmě na přání rozměr upravíme do jakého formátu si budete přát. Orientační rozměry obrazů jsou přibližně následující:

- 40 x 30 cm

- 60 x 45 cm

- 70 x 50 cm

- 100 x 70 cm

Materiál: K výrobě obrazů pro naše zákazníky používáme ty nejkvalitnější materiály, o kterých si mimo jiné můžete přečíst v sekci naše materiály, kde naleznete dokonalý přehled. Navíc tiskneme na nejkvalitnější dvanáctibarevné tiskárně určené pro umělecký tisk.

Zde se můžete podívat na přehlídku obrazů, které Vám vyrobíme:

obraz na desce

Nejprodávanější verze obrazů - tisk na fotopapír, art paper či stříbrnou fólii zalaminovaný a nalepený na PVC desce. Takto si obraz můžete pověsit na stěnu bez nutnosti rámování a výsledek je dokonalý. Vhodný do všech interiérů.

obraz na plátně

Stará klasika, která bude vždy moderní a aktuální. Tiskneme na kvalitní bavlněné plátno a napínáme na blind rám. Kdispozici máme nejkvalitnější tiskárnu, která Vám zaručí dokonalý efekt. Tyto obrazy se zpravidla již nerámují, tudíž můžete pouze pověsit na stěnu.

tisk na sklo

Kvalitní německé polykarbonátové sklo. Tento obraz je vyroben tak, že se nejdříve pořídí špičkový tisk na dvanáctibarevné tiskárně a ten se poté nalepí za použití oboustranné lepicí fólie tiskem přímo na sklo. Dále už se nelaminuje. UV filtr ve skle pak zařídí, aby barvy zůstaly stálé a aby byl výsledek dokonalý. Momentálně nejmodernější metoda výroby obrazů. Takovýto obraz již nemusíte rámovat a můžete pověsit rovnou na zeď. 

fine art paper

Fine art paper je nejkvalitnější tiskový materiál pro umělecký tisk. Jeho unikátní složení zařídí, aby barvy na obraze zůstaly dokonalé i za 100 let. Tento papír se používá k tisku galerijních kopií. Dá se dále zalaminovat a nalepit na PVC desku nebo tiskem přímo na polykarbonátové sklo.

stříbrná fólie

Úplná novinka na našem trhu! Stříbrná fólie zajistí 3D efekt Vašeho tisku. Navíc mění odlesky a barvy při různé intenzitě světla, takže Vás Vaše obrazy nikdy neomrzí! Může se zalaminovat a nalepit na PVC desku nebo tiskem přímo na kvalitní polykarbonátové sklo. Velice vhodný také pro černobílý tisk.

Saténový povrch matného saténového fotopapíru nemá ve světě matných fotopapírů konkurenci. Proto používáme k tisku Vašich obrazů tuto variantu. Navíc používáme nejkvalitnější tisk na dvanáctibarevné profi umělecké tiskárně. Z naší nabídky můžete vybírat i lesklý fotopapír.

Velikost, úpravy a barva: Jsme přímí výrobci, vytiskneme tedy jakýkoliv obraz či fotografii a přizpůsobíme Vám rozměry i barvy. Vytiskneme i Vaše soukromé fotografie. Samozřejmostí je také úprava fotografií (nutno specifikovat v objednávce nebo po domluvě). Rádi Vám také pošleme virtuální náhled obrazu na Vaší zdi. Nenašli jste, co hledáte, neváhejte se zeptat, rádi vyhovíme Vašim požadavkům.

Ke každému obrazu dodáváme háček zdarma.

Pokud potřebujete poradit s výběrem obrazu, můžete se podívat tady. Rádi Vám také poradíme osobně, stačí nás kontaktovat. Používáme ty nejkvalitnější materiály a tiskneme na profi tiskárně nejvyšší kvality určené pro umělecký tisk.

Také rádi navážeme spolupráci s různými firmami (vyzdobíme kancelář, kavárnu, ordinaci apod.). Více informací naleznete zde. Ceny větších zakázek a pro firmy počítáme individuálně.

Příjemný nákup!

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Feng Shui 2

Feng Shui 2

JAK SE VYZNAT V NABÍDCE:

- tisk na fotopapíry, stříbrnou fólii nebo fine art paper můžete koupit SAMOSTATNĚ nebo KOMBINOVAT s laminací i s PVC deskou

tisk můžeme nalepit na akrylátové sklo bez laminace (u větších s PVC deskou)

- tisk na plátno s blind rámem bez laminace a desky

Na přání obraz upravíme nebo vytiskneme téměř cokoliv, veškeré obrazy vyrábíme na míru.

Více info níže nebo ZDE.

Napsat recenzi