Obrazy na zeď i fotoobrazy z Vašich fotografií

Obrazy-foto.cz - Fotoobrazy a obrazy na zeď na míru

Jsme přímými výrobci fotoobrazů a samolepek na zeď - vyrábíme dekorace na míru, tvoříme pro Vás a Vaši rodinu. Jako první v ČR tiskneme fotografie na stříbrnou fólii - jedná se o novou technologii, díky níž budou Vaše fotografie vypadat fantasticky. Nezabýváme se však jen výrobou obrazů na zeď, vyrábíme také samolepicí dekorace na zeď. Jsme profesionálové a na trhu působíme již od roku 2009. 

A proč si vybrat právě nás?

  • Vyrobíme fotoobrazy na míru i na základě Vašich fotografií
  • Výběr z již hotových motivů z pečlivě vybraných, nejkvalitnějších fotografií
  • Jsme moderní, kvaliní a levní. Navíc Vám pomůžeme s výběrem a poradíme, když si nebudete vědět rady
  • Zasíláme také na Slovensko a pro naše slovenské zákazníky máme také účet v eurech

Jsme přímými výrobci obrazů na plátně, desce, skle

Vyhovíme jakýmkoliv Vašim požadavkům, nebo Vám poradíme s umístěním fotoobrazu ve virtuálním náhledu, výběrem rámu, vysvětlíme, jaké matriály používáme. Tiskneme na saténový a lesklý fotopapír, art paper - materiál kvality galerijního tisku, a na stříbrnou fólii, což je v naší republice naprostá novinka. Nenašli jste, co hledáte, neváhejte se zeptat, rádi vyhovíme Vašim požadavkům.

Fotoobrazy na míru v nejkrásnějších barvách

Tvoříme originální fotoobrazy, pracujeme s nejnovějšími technologiemi. K tisku našich fotoobrazů používáme výhradně dvanáctibarevnou tiskárnu nejvyšší kvality určenou pro umělecký tisk, která je také velice vhodná pro tisk černobílých fotografií. Mimo jiné se můžeme pyšnit největší nabídkou obrázků na zeď pro děti. Můžete využít náš formulář a zaslat nám Váš požadavek vč. fotografií, z nichž budete chtít fotoobraz vytvořit a my Vaše prání splníme.

Vaše a naše fotografie

Vybírat můžete i ze širokého sortimentu fotoobrazů z naší nabídky obrazů na zeě z oblasti planety zvířat, umění, přírody, jídla a pití, města a lidí či dětských motivů i černobílých fotografií - u nás si vybere každý! Vybíráme pro Vás jen ty nejkvalitnější nejlepší fotografie vhodné i pro nejnáročnějšího zákazníka. A pokud si přece jen nevyberete, na přání vytiskneme a vyrobíme obraz na zeď i z Vašich fotografií, které jsme schopni také upravit podle Vašich požadavků a zaslat Vám virtuální náhled.
Další naše weby, které můžete navštívit: